Uniwersytet jedzie do Lublina

Uniwersytet jedzie do Lublina
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Radomianie w dwóch pierwszych kolejkach tego sezonu odnieśli dwa pewne zwycięstwa. Na inaugurację rozgrywek Uniwersytet wygrał na wyjeździe z Politechniką Anilana Łódź 35:30, a w miniony weekend we własnej hali radomianie pokonali AZS AWF Warszawę 33:20. Po tych zwycięstwach nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli ustępując wyłącznie ekipie MKS Wieluń.

Trzeciego zwycięstwa Uniwersytet będzie szukał w Lublinie. Jegoo rywalem będzie miejscowy AZS UMCS. Drużyna Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w tym sezonie zagrała tylko jedno spotkanie. Lublinianie przegrali wyraźnie, na wyjeździe, z AZS UW Warszawa 18:27.

- Jedziemy do Lublina walczyć o trzecie zwycięstwo. Nasz zespół jest w dobrej formie i zdajemy sobie sprawę, że będziemy faworytem niedzielnej potyczki. Musimy ten mecz wygrać, żeby pozostać w czubie tabeli - powiedział Paweł Kucharski rzecznik prasowy radomskiego zespołu.

Spotkanie 3. kolejki II ligi piłki ręcznej pomiędzy AZS UMCS-em Lublin i KS Uniwersytetem Radom zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę (27 września) o godzinie 13.30 w hali Globus w Lublinie.

KD / fot. Uniwersytet Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy