Trzecia porażka Uniwersytetu

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Radomianie bieżący sezon rozpoczęli od wygranej z Wieluniem. Niestety potem przyszła porażka w Chrzanowie i domowa klęska z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Po tych wynikach Uniwersytet udał się w podróż do Oławy na mecz z miejscowym Moto-Jelczem.

Spotkanie było wyrównane tylko w pierwszej połowie, po której radomianie przegrywali zaledwie jedną bramką. Niestety po przerwie nasz zespół nie zaprezentował się już tak dobrze i ostatecznie uległ rywalom 24:29.

Po czterech kolejkach Klub Sportowy Uniwersytet Radom zajmuje w tabeli 12. miejsce. Kolejne spotkanie radomianie zagrają w najbliższy weekend, kiedy to we własnej hali zmierzą się z Viretem Zawiercie.

Moto-Jelcz Oława – KS Uniwersytet Radom 29:24