Radomscy szczypiorniści zagrają z Włókniarzem

Radomscy szczypiorniści zagrają z Włókniarzem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Zawodnicy KS Uniwersytetu Radom rozpoczęli sezon 2016/2017 w II lidze od dwóch zwycięstw. Na inaugurację sezonu, podopieczni Mariusza Greli pokonali w Ostrołęce miejscową Trójkę 24:22.

Spotkanie było prawdziwym testem dla naszych szczypiornistów. Radomianie od początku meczu musieli gonić wynik i do przerwy przegrywali na terenie rywala trzema bramkami. W drugiej odsłonie meczu, KS Uniwersytet wykazał się niezwykłą determinacją oraz wolą walki, która dała nie tylko remis w tym meczu, ale pozwoliła w końcowych minutach meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W ubiegłym tygodniu nasi zawodnicy zagrali po raz pierwszy przed własną publicznością. Uniwersytet w hali sportowej UTH dał prawdziwą lekcję piłki ręcznej swojemu przeciwnikowi z Warszawy. AZS AWF praktycznie nie istniał na parkiecie.

Radomianie niesieni dopingiem własnych kibiców do przerwy prowadzili już 17:6! Festiwal strzelecki w wykonaniu radomskich piłkarzy ręcznych trwał w najlepsze, a licznik zdobytych bramek zatrzymał się na liczbie trzydziestu czterech, tracąc przy tym jedynie szesnaście bramek.

W trzeciej kolejce II ligi piłkarzy ręcznych, radomianie zagrają na wyjeździe z drużyną KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki. Najbliższy przeciwnik naszego teamu, w dotychczasowych pojedynek zainkasował na swoje konto dwie porażki. Lepsi od Włókniarza okazali się AZS AWF Warszawa oraz Politechnika Anilana Łódź.

Radomianie na swoim koncie mają dwa zwycięstwa i podopieczni Mariusza Greli zrobią wszystko by najbliższe starcie w lidze, zapisać po raz trzeci na swoje konto jako zwycięstwo.

Mecz KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - KS Uniwersytet Radom rozegrany zostanie w najbliższą sobotę (24 września) w Konstantynowie Łódzkim.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy