Przerwana seria radomskiego zespołu

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Radomianie udanie rozpoczęli starty w I lidze. Przed tygodniem pokonali na wyjeździe zespół z Wielunia i pełni nadziei pojechali do Chrzanowa na pojedynek z miejscowym MTS-em.

Spotkanie drugiej kolejki od początku było bardzo wyrównane i długo żaden z zespołów nie potrafił wyjść na wyraźnie prowadzenie. Dlatego też do przerwy utrzymywał się remis 16 do 16.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Bliżej zwycięstwa był raz jeden zespół, a po chwili drugi. W 49. minucie dwoma bramkami prowadzili radomianie, ale po chwili gospodarze zanotowali serię trafień i na tablicy wyświetlał się wynik 27:24 dla MTS-u. Uniwersytet już nie zdołał odrobić strat i ostatecznie przegrał ten mecz 27:28.

W przyszłą niedzielę, 24 września Klub Sportowy Uniwersytet Radom rozegra pierwsze spotkanie we własnej hali, a ich rywalem będzie KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

MTS Chrzanów – KS Uniwersytet Radom 28:27

Uniwersytet:  Sulima, Markowski, Baran – Szmulik 5, Wiatk 4, Pezda 4, Jurgielewicz 4, Pomiankiewcz 3, Kubajka 1, Gruszczyński, Pawelec, Banaczek, Włoskiewicz, Socha, Kowalczyk