Nieudany debiut KS Uniwersytet w II lidze

W swoim pierwszym meczu w drugiej lidze piłkarze ręczni KS Uniwersytet Radom przegrali we własnej hali z ChKS Łódź 30:37.

W trakcie całego meczu inicjatywa należała do zespołu z Łodzi. Radomianie prowadzili tylko raz, kiedy to w pierwszej minucie wynik otworzył Karol Sikorski. Goście szybko jednak wyrównali, a po 11 minutach prowadzili 7:2. Do przerwy to prowadzenie utrzymali (11:18).

W drugiej połowie, po trafieniu Piotra Włoskiewicza prowadzenie ChKSu stopniało do czterech bramek (25:29). Cztery minuty przed końcem bramkę zdobył Karol Sikorski i było 29:33. Ostatnie fragmenty gry należały jednak do przyjezdnych, którzy zakończyli mecz z siedmiobramkową przewagą (30:37), a autorem ostatniego gola był Patryk Biernacki.

W drugiej kolejce KS Uniwersytet również zagra we własnej hali. Przy ul. Chrobrego radomianie podejmą MKS Mazur Sierpc.

KS Uniwersytet Radom - ChKS Łódź 30:37 (11:18)
Uniwersytet: Polit, Sulima, Bień - Rojek 10, Sikorski 6, Kacprzak 5, Dziura 3, P.Włoskiewicz 3, Mierzwiak 2, Gajzler 1, Dryja, Cupryś, Zdziech, Sułecki
ChKS: Florczak, Górecki, Bomberski - Darnowski 10, Biernacki 10, Kaźmierczak 5, Witczak 3, Rzepecki 3, Walczak 2, Urbański 1, Przyblski 1, Ścios 1, Kuśmierczyk 1, Sobieraj, Pietrzak, Świątkiewicz