KS Uniwersytet Radom triumfował w ostatnim turnieju przed ligą

KS Uniwersytet Radom triumfował w ostatnim turnieju przed ligą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomianie na inaugurację turnieju w Białej Podlaskiej pokonali zespół z Białorusi HC Meszkov Brest 22:17. W kolejnym pojedynku Uniwersytet rywalizował z KSSPR Końskimi i również mógł zapisać wygraną na swoje kontro, pokonując przeciwnika 25:22. Trzecie zwycięstwo piłkarze ręczni Dariusza Greli odnieśli nad łotewskim zespołem LSPA Riga, pokonując zdecydowanie przeciwnika 28:18.

Jedyną porażkę nasza drużyna poniosła w starciu z gospodarzem turnieju, AZS-em AWF Biała Podlaska. Po bardzo wyrównanej i twardej walce radomianie ulegli 27:25.  Mimo jednej porażki Uniwersytet Radom zajął pierwsze miejsce w turnieju .

- Międzynarodowy turniej w Białej Podlaskiej dobiegł końca, a my wracamy z niego zwycięsko. Zagraliśmy bardzo dobre zawody, przegrywając jedynie z gospodarzem turnieju. Tym samym wygraliśmy cały turniej zajmując pierwsze miejsce, które honorowo oddaliśmy gospodarzowi turnieju. - napisał na swoim oficjalnym koncie na Facebooku, KS Uniwersytet Radom.

KS Uniwersytet Radom już w najabliższy weekend zacznie zmagania w II lidze. Pierwszym przeciwnikiem będzie na wyjeździe Trójka Ostrołęka.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy