DERBY MAZOWSZA! UNIWERSYTET ZAGRA Z AZS UW WARSZAWA!

DERBY MAZOWSZA! UNIWERSYTET ZAGRA Z AZS UW WARSZAWA!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Przed rokiem obydwie drużyny stoczyły niezapomniane pojedynki. Wyjazdowy mecz w stolicy Polski zakończył się zwycięstwem warszawskiego zespołu, jednak w rundzie rewanżowej Uniwersytet Radom stanął na wysokości zadania, udzielając lekcji piłki ręcznej w hali UTH.

To między tymi zespołami toczył się przed rokiem również bój w ostatniej fazie sezonu o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Niestety obydwie drużyny z ostatniego meczu wyszły przegrane, a gorycz porażki i brak awansu na pewno nie zostały zapomniane. W tym roku zapowiada się równie ciężki i ostry pojedynek, w którym obydwa teamy  mają ambitne cele na ten sezon. Zresztą to derby Mazowsza, także żadnej z drużyn nie trzeba specjalnie motywować do sobotniej walki o ligowe punkty.

W aktualnych trzech meczach piłkarze Mariusza Greli schodzili z parkietów jako zwycięzcy. Doskonała gra zaowocowała pozycją lidera w II lidze. Nasza drużyna musi zwrócić w sobotni wieczór szczególną uwagę na Dawida Szpejna, który w dwóch rozegranych spotkaniach swojego zespołu rzucił aż 18 bramek. W barwach Uniwersytetu najlepszym strzelcem jest z kolei Mateusz Szmulik, autor 16 trafień w trzech meczach ligowych.

Spotkanie II ligi piłkarzy ręcznych KS Uniwersytet Radom - AZS UW Warszawa, rozegrane zostanie w sobotę (1 października) o godzinie 18:00 w hali sportowej UTH Radom. Wstęp na mecz jest oczywiście bezpłatny.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy