Wyniki I rundy Mirax Pucharu Polski

Wyniki I rundy Mirax Pucharu Polski
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Wyniki spotkań I rundy Mirax Pucharu Polski:

Video Ciepielów- Iłżanka Kazanów 0:7 (0:3) 

Bramki: Oskar Owczarek 28', Mateusz Ciechanowski 29' i 38', Bartek Michalik 54', Paweł Chmielewski 59', samobójcza 70', Damian Kozera

Akcja Jastrzębia – Jodła Jedlnia-Letnisko 0:1 (0:1) 

Bramka: Przemysław Zakrzewski 38'

Gryfia Mirów- Centrum Radom 1:4 (1:1) 

Bramki: Centrum - Łukasz Hebda 44' ,Kacper Wnuk 60', Marcin Wiatrak 64', Wojciech Pacyna 70'

KS Jastrząb - KS Potworów 0:6 (0:2) 

Bramki: Krzysztof Tyczyński 3' i 75', Kamil Neska 36' i 82', Maciej Gędaj 84', Kacper Tyczyński 87'

Legion II Głowaczów – WUKS Ruda Wielka 3:0 - walkower

Plon Garbatka – Legion Głowaczów 0:5 (0:1) 

Bramki: Tomasz Banach 30', 55' i 60', Adrian Musiał 50', Mateusz Krześniak 70'

Chojniak Wieniawa – Zamłynie Radom 0:2 (0:1) 

Bramki: Paweł Chudziński 15', Mateusz Kubica 39'

Zawisza Sienno – Gracja Tczów 0:3 (0:1) 

Bramki: Krystian Mularski 20', Artur Karasiński 65', Paweł Rogala 75'-k

GKS Stromiec – Mogielanka Mogielnica 0:1 (0:0) 

Bramki: Paweł Pajewski 71'

Hubal Chlewiska – Szydłowianka Szydłowiec 2:4 (1:2) 

Bramki: Hubal - Madej 22', Urban 54', Szydłowianka: Siwka 14', 18', Mosiołek 78'-k,Rogala 90'+2'

Polonia Iłża – Skaryszewianka Skaryszew 5:1 (0:0) 

Bramki: Dla Polonii – Łukasz Kaczmarzyk 51', 61', Jakub Ziomek 80', 90'+1', Dawid Pora 85' – Skaryszewianka: Bartłomiej Orczykowski 75'

Iskra Gózd – Hubertus Chomentów 0:3 -walkower

Sadownik Błędów – KS Warka 2:5 (0:3) 

Bramki: Bartłomiej Jałocha 3', Bubiec i Ząbkowski

Powiślanka Lipsko – Zwolenianka Zwoleń 3:0 (1:0) 

Bramki: samobójcza, Jakub Lasota, Marek Skorupa

Iskra Zbrosza Duża – Mazowsze Grójec 0:6 (0:2)

Bramki: Rafał Sobczak 2', Michał Orłowski 2', Dariusz Cackowski i Bartłomiej Pawlak.

KP Stanisławice – Młodzik-18 Radom 0:1 (0:0) 

Bramki: Daniel Kamionka 70'

Kraska Jasieniec – Blask Odrzywół 3:3 karne. 5:6 

Bramki: Dla Kraski: Sikorski, Winkiewicz – k,k

Krępianka Rzeczniów – Wisła Chotcza 3:4 (1:2) 

Bramki: Dla Krępianki: Borek 2', Maciej Bajon, Dla Wisły: Michał Żeromiński, M.Szymański, walkower

Królewscy Jedlnia – Proch Pionki 1:5 (1:3) 

Bramki: Królewscy: Orłowski 33', Dla Prochu: Nqbeni 14'-l,41', Cierzuch 23',Kowalkowski 72', Kołodziej 83'

KS Magnuszew – Strażak Wielogóra 3:0 - walkower

Legion Suskowola – Radomiak II Radom 3:4 (1:1) 

Bramki: Radomiak II – Marcel Grot 26', Adrian Nowosadko 75', Daniel Ciupak 85', 90'

Zodiak Sucha – Pilica Nowe Miasto – 3:1 (1:0) 

Bramki: Pilica – Wawrzyńczak 65'

Video Ciepielów (juniorzy) – Wisła Solec 1:4 (0:2) 

Bramki: Wisła – Strąk, Klisowski, Wojtal, Kołacz

Zorza Kowala – Orzeł Wierzbica 0:2 (0:2) 

Bramki: Grzegorz Dziurzyński, Piotr Jaworski.

Orzeł Gielniów-Jaguar Wolanów 3:0 – walkower

Wulkan Zakrzew – Oronka Orońsko 0:3 – walkower

Warto dodać, iż dzięki sponsorowi tytularnemu i Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej, zwycięzca zgarnie nagrodę w postaci 8 tys. złotych, a także sprzęt sportowy. Na nagrodę również może liczyć finalista.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy