Wyniki spotkań I rundy Mirax Pucharu Polski:
Video Ciepielów- Iłżanka Kazanów 0:7 (0:3)
Bramki: Oskar Owczarek 28', Mateusz Ciechanowski 29' i 38', Bartek Michalik 54', Paweł Chmielewski 59', samobójcza 70', Damian Kozera
Akcja Jastrzębia – Jodła Jedlnia-Letnisko 0:1 (0:1)
Bramka: Przemysław Zakrzewski 38'
Gryfia Mirów- Centrum Radom 1:4 (1:1)
Bramki: Centrum - Łukasz Hebda 44' ,Kacper Wnuk 60', Marcin Wiatrak 64', Wojciech Pacyna 70'
KS Jastrząb - KS Potworów 0:6 (0:2)
Bramki: Krzysztof Tyczyński 3' i 75', Kamil Neska 36' i 82', Maciej Gędaj 84', Kacper Tyczyński 87'
Legion II Głowaczów – WUKS Ruda Wielka 3:0 - walkower
Plon Garbatka – Legion Głowaczów 0:5 (0:1)
Bramki: Tomasz Banach 30', 55' i 60', Adrian Musiał 50', Mateusz Krześniak 70'
Chojniak Wieniawa – Zamłynie Radom 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Chudziński 15', Mateusz Kubica 39'
Zawisza Sienno – Gracja Tczów 0:3 (0:1)
Bramki: Krystian Mularski 20', Artur Karasiński 65', Paweł Rogala 75'-k
GKS Stromiec – Mogielanka Mogielnica 0:1 (0:0)
Bramki: Paweł Pajewski 71'
Hubal Chlewiska – Szydłowianka Szydłowiec 2:4 (1:2)
Bramki: Hubal - Madej 22', Urban 54', Szydłowianka: Siwka 14', 18', Mosiołek 78'-k,Rogala 90'+2'
Polonia Iłża – Skaryszewianka Skaryszew 5:1 (0:0)
Bramki: Dla Polonii – Łukasz Kaczmarzyk 51', 61', Jakub Ziomek 80', 90'+1', Dawid Pora 85' – Skaryszewianka: Bartłomiej Orczykowski 75'
Iskra Gózd – Hubertus Chomentów 0:3 -walkower
Sadownik Błędów – KS Warka 2:5 (0:3)
Bramki: Bartłomiej Jałocha 3', Bubiec i Ząbkowski
Powiślanka Lipsko – Zwolenianka Zwoleń 3:0 (1:0)
Bramki: samobójcza, Jakub Lasota, Marek Skorupa
Iskra Zbrosza Duża – Mazowsze Grójec 0:6 (0:2)
Bramki: Rafał Sobczak 2', Michał Orłowski 2', Dariusz Cackowski i Bartłomiej Pawlak.
KP Stanisławice – Młodzik-18 Radom 0:1 (0:0)
Bramki: Daniel Kamionka 70'
Kraska Jasieniec – Blask Odrzywół 3:3 karne. 5:6
Bramki: Dla Kraski: Sikorski, Winkiewicz – k,k
Krępianka Rzeczniów – Wisła Chotcza 3:4 (1:2)
Bramki: Dla Krępianki: Borek 2', Maciej Bajon, Dla Wisły: Michał Żeromiński, M.Szymański, walkower
Królewscy Jedlnia – Proch Pionki 1:5 (1:3)
Bramki: Królewscy: Orłowski 33', Dla Prochu: Nqbeni 14'-l,41', Cierzuch 23',Kowalkowski 72', Kołodziej 83'
KS Magnuszew – Strażak Wielogóra 3:0 - walkower
Legion Suskowola – Radomiak II Radom 3:4 (1:1)
Bramki: Radomiak II – Marcel Grot 26', Adrian Nowosadko 75', Daniel Ciupak 85', 90'
Zodiak Sucha – Pilica Nowe Miasto – 3:1 (1:0)
Bramki: Pilica – Wawrzyńczak 65'
Video Ciepielów (juniorzy) – Wisła Solec 1:4 (0:2)
Bramki: Wisła – Strąk, Klisowski, Wojtal, Kołacz
Zorza Kowala – Orzeł Wierzbica 0:2 (0:2)
Bramki: Grzegorz Dziurzyński, Piotr Jaworski.
Orzeł Gielniów-Jaguar Wolanów 3:0 – walkower
Wulkan Zakrzew – Oronka Orońsko 0:3 – walkower
Warto dodać, iż dzięki sponsorowi tytularnemu i Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej, zwycięzca zgarnie nagrodę w postaci 8 tys. złotych, a także sprzęt sportowy. Na nagrodę również może liczyć finalista.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.