Wulkan Zakrzew zdobył PP na szczeblu ROZPN

Wulkan Zakrzew zdobył PP na szczeblu ROZPN
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W środowym (17 października) finale Pucharu Polski na szczeblu Radomskiego Okręgowego Związku Piłkki Nożnej, zmierzyli się ze sobą dwaj IV-ligowcy. Mazowsze przegrało dopiero po rzutach karnych.

Pojedynek rozgrywany był w Grójcu na stadionie przy ul. Laskowej, co mogło dodatkowo zmotywować piłkarzy Mazowsza, którzy przecież grali u siebie. I rzeczywiście to oni prowadzili już 2:0 po bramkach Łaskiego i Baranowskiego. Taki wynik utrzymał się jednak tylko do 75. minuty. Wtedy bramkę kontaktową dla Wulkana zdobył Stolarek z rzutu karnego. W samej końcówce na 2:2 trafił z przewrotki Blank i taki wynik utrzymał się do końca meczu.

Zarządzono więc rzuty karne w, których lepiej spisywali się podopieczni Bolesława Strzemińskiego i ostatecznie zdobyli Puchar Polski na szczeblu ROZPN.


Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 2:2 (1:0, karne 3:4), Łaski 7, H. Baranowski 47 z karnego – Stolarek 75, Blank 90.

Mazowsze: Strzyga – Michalski, Łyżwa (39 Dusiński), Kalinowski, Baranowski, Karls, Zawadzki, Nojek, Madetko (73 Głodek), Łaski, Sobczak (65 Boroń).
Wulkan: Studziński – Stolarek, Janakowski, Mortka, Rojek (73 Płaskociński), Blank, Senator, Bielawski, Pogodziński, Krajewski, Prasek. 

J P, radomski-ozpn.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy