W sobotę rekrutacja do drużyny AMP Futbol Radom

W sobotę rekrutacja do drużyny AMP Futbol Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższą sobotę (25 października) o godzinie 16:00 w Smart Relax Spa w Hotelu Aviator odbędzie się nabór do pierwszej w Radomiu drużyny piłki nożnej dla osób po amputacji kończyny dolnej lub górnej i chorobach rozwojowych ręki lub nogi.

Organizatorzy zapewniają wykwalifikowaną kadrę trenerską, treningi dwa razy w tygodniu oraz pełną opiekę wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
- W chwili obecnej powoli rozpoczynamy działalność klubu. Trenerzy i kadra fizjoterapeutów już czekają i mocno wierzymy, że osoby zainteresowane grą w naszym klubie z Radomia i okolic przyjdą na najbliższe spotkanie - mówi Paweł Rybołowicz, manager AMP Futbol Radom.

- Każdy zawodnik ma szansę na udział w zgrupowaniach kadry narodowej i może reprezentować Polskę na turniejach międzynarodowych. Zgrupowania odbywają się raz w miesiącu na terenie całego kraju. Apelujemy również do wszystkich, którzy znają osoby po amputacjach i chorobach rozwojowych ręki lub nogi, aby pomogli swoim znajomym, rodzinie i przyprowadzili ich na rekrutację w najbliższą sobotę. W naborze brać mogą tak samo kobiety jak i mężczyźni. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy - dodaje Rybołowicz.

MN

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy