Radomiak jedzie do Tarnobrzegu po zwycięstwo

Radomiak jedzie do Tarnobrzegu po zwycięstwo
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomiak do tej pory pokonał na wyjeździe Garbarnię Kraków 0:3, a w ubiegłym tygodniu zremisował u siebie z Wigrami Suwałki 1:1. W tej rundzie bramki dla Zielonych zdobywali: Leandro, Łukasz Derbich, Paweł Czoska oraz Łukasz Białożyt. Trener Janusz Niedźwiedź liczył na to, że już w sobotę będzie dysponował napastnikiem Michałem Fidziukiewiczem, który miał zostać zakontraktowany w tym tygodniu. Niestety, to się nie udało, jednak cel na ten mecz wciąż jest jeden - zwycięstwo.

Z kolei Siarka Tarnobrzeg nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. W dwóch meczach piłkarze z województwa podkarpackiego nie potrafili strzelić ani jednej bramki, a stracili cztery. W tej chwili zajmują w tabeli 16 miejsce. 

- Wiem, że Siarka jest rozdrażniona ostatnimi wynikami i z pewnością będzie chciała z nami wygrać. Jednak my znamy swoją wartość i liczymy na to, że zwyciężymy. Czeka nas trudne spotkanie, jednak jesteśmy optymistami. Mam tylko nadzieję, że w sobotę będzie chłodniej, a to pozwoli na rozgrywanie meczu w szybszym tempie - mówi trener Janusz Niedźwiedź.

Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom, początek meczu o godzinie 17.


MS/foto. Archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy