Puchar Radomia drużyn harcerskich w halowej piłce nożnej

Puchar Radomia drużyn harcerskich w halowej piłce nożnej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Radom zaprasza na kolejny turniej halowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę (26 stycznia) w hali sportowej przy ul. Rapackiego w Publicznym Gimnazjum nr 22 w Radomiu.

Puchar Radomia drużyn harcerskich w halowej piłce nożnej to turniej rozgrywany od przeszło już siedmiu lat.

- Głównym celem Hufca Związku Harcerskiego Polskiego Radom, jest promocja zdrowego trybu życia, zasad fair play i rozpoczęcie ferii zimowych od imprezy na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym - podkreśla Łukasz Tomala, zastępca komendanta hufca ZHP Radom.

W zeszłorocznych zawodach udział wzięło blisko 100 uczestników – radomskich harcerek i harcerzy, zrzeszonych w różnych organizacjach: ZHP, SHK, jak również „Zawisza”.

Rozgrywki są prowadzone w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22 w lutym każdego roku. Impreza opiera się na wolontariackiej pracy organizatorów, sędziego i instruktorów harcerskich dzięki uprzejmości PG nr 22 i innych partnerów.

Turniej jest elementem całorocznej pracy sportowej . Reprezentacja hufca, wyłoniona podczas rozgrywek uczestniczy w imprezach regionalnych oraz mistrzostwach Polski.

Tegoroczna edycja turnieju odbędzie się 26 stycznia w hali PG nr 22 przy ulicy Rapackiego w godzinach 09:30 - 16:00. Organizatorzy imprezy serdecznie zapraszają.Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy