Przed nami pojedynki 1/4 Mirax Pucharu Polski

Przed nami pojedynki 1/4 Mirax Pucharu Polski
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJW najbliższą środę (5 października) rozegrane zostaną ćwierćfinałowe pojedynki, które wyłonią nam półfinalistów zawodów. W pierwszej parze Sadownik Błędów zmierzy się z Chojniakiem Wieniawa. Gryf Policzna zagra z kolei z wiceliderem IV ligi, niepokonanym zespołem w tym sezonie Bronią Radom. 

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejne starcie w regionie. W derbach, naprzeciw siebie staną Oskar Przysucha i Szydłowianka Szydłowiec. Warto wspomnieć, że kilka dni temu obydwa teamy zagrały w ramach 12. kolejki IV ligi. Lepsi okazali się piłkarze z Szydłowca, którzy triumfowali aż 4:1. Po tym pojedynku do dymisji podał się szkoleniowiec Oskara, Bolesław Strzemiński.

W ostatniej parze ćwierćfinalistów, Drogowiec Jedlińsk podejmie na własnym obiekcie Proch Pionki, który który mimo porażki 4:0 z Centrum Radom przeszedł do kolejnej rundy rozgrywek. Wszystko za sprawą błędu drużyny Centrum, która w jednym momencie na boisku miała dwóch piłkarze spoza UE, a na tym szczeblu może występować tylko jeden. 

Wszystkie mecze 1/4 Mirax Pucharu Polski rozegrane zostaną w najbliższą środę (4 października) o godzinie 15:45.

Pary 1/4 Mirax Pucharu Polski:

SADOWNIK BŁĘDÓW - CHOJNIAK WIENIAWA 
GRYF POLICZNA - BROŃ RADOM 
OSKAR PRZYSUCHA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 
DROGOWIEC JEDLIŃSK - PROCH PIONKI 

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy