Orzeł Wierzbica przegrał z Wieluniem. VIDEO

Orzeł Wierzbica przegrał z Wieluniem. VIDEO
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Orzeł Wierzbica w 4 kolejce III ligi Łódzko-Mazowieckiej podejmował na własnym boisku zespół WKS Wieluń. Goście okazali się zdecydowanie lepsi od podopiecznych Jarosława Czupryna i wygrali wysoko bo aż 5:1.

Bramkę honorową dla Orła Wierzbica strzelił w 90 minucie meczu Maciej Lesisz.

Orzeł Wierzbica - WKS Wieluń 1:5 (0:4)

Maciej Lesisz 90' - Mohamed Donzo 4' 11', Szymon Piotrowski 40' 43', Damian Dwornik 60'







1Sokół Aleksandrów Ł.41211-34-0-02-0-02-0-0
2Legionovia Legionowo41212-64-0-03-0-01-0-0
3Ursus Warszawa41010-63-1-02-0-01-1-0
4Broń Radom4913-43-0-11-0-02-0-1
5Start Otwock478-52-1-11-0-01-1-1
6Lechia Tomaszów Mazow.477-52-1-11-1-01-0-1
7Pogoń Grodzisk Mazow.478-72-1-12-0-10-1-0
8Omega Kleszczów475-42-1-11-1-01-0-1
9Mazur Karczew463-42-0-21-0-11-0-1
10MKS Kutno445-61-1-21-1-10-0-1
11GKP Targówek444-101-1-20-1-21-0-0
12WKS Wieluń438-91-0-30-0-21-0-1
13Zawisza Rzgów414-70-1-30-1-10-0-2
14Włókniarz Zelów413-70-1-30-0-10-1-2
15Warta Sieradz413-90-1-30-0-10-1-2
16Orzeł Wierzbica402-140-0-40-0-20-0-2





















































































































J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy