Dwóch nowych w Radomiaku. Ślifirczyk poza Bronią

Dwóch nowych w Radomiaku. Ślifirczyk poza Bronią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Bartosz Jaroch oraz Dariusz Brągiel podpisali w czwartek (30 stycznia) kontrakty z Radomiakiem Radom. Tymczasem z gry w Broni Radom zrezygnował Łukasz Ślifirczyk.

Drugoligowy Radomiak pozyskał dwóch zawodników o statusie młodzieżowca. Bartosz Jaroch ma 19 lat, jest prawym obrońcą. Przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy Resovii Rzeszów. Ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W rundzie jesiennej rozegrał 14 meczów i zdobył jedna bramkę.

Dariusz Brągiel jest lewym pomocnikiem, ma 20 lat i również przez ostatnie dwa sezony związany był z Resovią Rzeszów. W rundzie jesiennej rozegrał 16 meczów w trzeciej lidze.

Tymczasem z trzecioligowej drużyny Broni Radom odszedł drugi, po Jakubie Chrzanowskim, napastnik. Z gry przy Narutowicza zrezygnował we wtorek bez podania przyczyn Łukasz Ślifirczyk - Łukasz nie pojawił się w poniedziałek na treningu, a we wtorek, kiedy przygotowywaliśmy się do testów wydolnościowych po prostu przeprosił i zrezygnował z gry - mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński. Niewykluczone, że na jego miejsce pojawi się nowy napastnik.


Michał Nowak / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy