Broń zagra z Ursusem, Radomiak z Wartą

Broń zagra z Ursusem, Radomiak z Wartą
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę (25 października) swoje mecze w ramach piętnastej kolejki III ligi rozegrają Radomiak i Broń. "Zieloni" zmierzą się na wyjeździe z Wartą Sieradz, a ekipa z Plant podejmie na własnym stadionie Ursus Warszawa.

Po ostatnim zwycięstwie nad Sokołem Aleksandrów Łódzki, Radomiak zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni. Na trzy kolejki przed końcem rundy "zieloni" mają aż trzynaście punktów przewagi nad drugim zespołem.

W sobotnie popołudnie (25 października) radomianie zmierzą się na wyjeździe z Wartą Sieradz. Rywale zajmują obecnie dziesiątą lokatę, a w czternastu spotkaniach uzbierali dotychczas osiemnaście punktów. Warta u siebie przegrała tylko raz. Ponadto odniosła cztery zwycięstwa i dwa remisy.

Radomiak zagra w Sieradzu w osłabionym składzie. Z powodu kontuzji nie wystąpią Krystian Puton, Daniel Barzyński oraz Chinonso Agu.

Początek meczu Warta Sieradz - Radomiak Radom w sobotę (25 października) o godz. 13:00.

Tego samego dnia na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza 9, Broń Radom zmierzy się z czwartym w tabeli Ursusem Warszawa. Zespół ze stolicy ma na swoim koncie tyle samo punktów co radomianie (22).

Jak dotąd podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego nie wygrali z Ursusem na własnym stadionie, a w maju tego roku przegrali aż 0:4.

Warszawianie w ubiegłym sezonie zostali mistrzem grupy łódzko-mazowieckiej III ligi. W tegorocznych rozgrywkach radzą sobie jednak nieco gorzej.

Broń zagra osłabiona brakiem Przemysława Nogaja, który doznał groźnej kontuzji kolana, a jego przerwa w grze potrwa kilka miesięcy.

Początek meczu Broń Radom - Ursus Warszawa w sobotę (25 października) na stadionie im. Marszałka Piłsudskiego, ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Zapraszamy na naszą relację LIVE!Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy