Technik Konserwator Obiektu

Zakończenie: 2018-06-21 12:03

Trzcianki, gmina Janowiec, województwo lubelskie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Technik Konserwacji Obiektu

Główne zadania:

- bieżąca obsługa techniczna urządzeń

- dokonywanie bieżących przeglądów i napraw

- usuwanie drobnych usterek i awarii urządzeń

- czuwanie nad terminowością i jakością wykonywanych na terenie obiektu przeglądów i serwisów

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:

- umowę zlecenie/umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

67 odwiedzin