Szukasz pracy na wakacje? Pracuj w klimatyzowanym biurze Pon-Pt 9-17 Podstawa + prowizja!

Zakończenie: 2018-06-13 10:15

Typ umowy

Umowa zlecenie

Branża

Sprzedaż i marketing

Dzięki nam rozwiniesz skrzydła! Poszukujemy otwartych osób na stanowisko: Konsultanta ds. telefonicznej obsługi Klienta Sieci T-mobile !

Poszukujemy osób:

• Zaangażowanych
• Odpowiedzialnych
• Entuzjastycznych i komunikatywnych

Oferujemy:

• Pracę w ramach prestiżowego projektu
• Wysokie wynagrodzenie: 13,70 zł/h + premie!
• Prace od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-17 + sobota do wyboru w g. 9-15
• Możliwość awansu w strukturach firmy
• Cenne doświadczenie + możliwość rozwoju
• Pracę w miłej atmosferze

Zadania:
• Telefoniczny kontakt i budowanie długofalowych relacji z Klientem
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

> > > Jeśli nie masz doświadczenia, nic straconego! Wszystkiego Cię nauczymy, a jeśli już pracowałeś na podobnym stanowisku zapłacimy Ci 500 zł bonusu za Twoje doświadczenie!

Nie czekaj! Wyślij CV na adres radom.rekrutacja@telbridge.pl już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie!

< < < Poznaj nas lepiej: www.facebook.com/Telbridge

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

57 odwiedzin