Szlifierz oczyszczacz odlewów

Zakończenie: 2018-06-09 14:54

Kostomłoty Pierwsze (gm. Miedziana Góra, woj. ŚWIĘTOKRZYSKIE)

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Inne

Praca w Niemczech!

Opis stanowiska pracy:
- Oczyszczanie elementów żeliwnych
- Obsługa szlifierki ręcznej lub stacjonarnej

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony lub pracę tymczasową
- Ubezpieczenie ZUS, A-1, EKUZ
- Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie
- 9,49 € brutto wokresie próbnym
- Gwarancja podwyżki wynagrodzenia po okresie próbnym (3-4 tyg.) w zależności od wyników
- Płacone nadgodziny i premie
- Opieka koordynatora na terenie Niemiec
- Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska
- Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy:
Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji kontraktów zagranicznych, m. in. w branży odlewniczej i budowlanej. Firma jest zarejestrowana również w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
We współpracy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno doświadczonym pracownikom, jak i osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy (oferujemy przyuczenie zawodowe), niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języka obcego.

Nie czekaj! Aplikuj! :)
lub dzwoń pod numer tel.: 660 446 674
Biuro czynne od pon. do pt. 7:00-15:00

54 odwiedzin

Dane wystawiającego

Awatar

Ryszard Łukawski

Na CoZaDzień od 2018-05-10