Pracownik administracyjno-biurowy

Zakończenie: 2018-06-28 09:36

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Administracja

Zakres obowiązków

  • obsługa systemów operacyjnych,
  • przyjmowanie dokumentów oraz ich weryfikacja,
  • sporządzanie raportów,
  • odbieranie telefonów,
  • wprowadzenie danych.

    Oferujemy
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pozytywną atmosferę pracy.

    Oczekujemy
  • determinacji i zaangażowania w realizacji postawionych celów,
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy w warunkach stresowych,
  • minimum średniego wykształcenia,
  • dokładności,
  • samodzielności,
  • dobrej znajomości obsługi komputera.

    Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-23.00, po zakończeniu okresu nauki praca na zmiany 07.00-15.00, 15.00-23.00.
    CV można przesyłać do 10.06.2018 r. na adres me_rad@wp.pl. Na wybrane ogłoszenia odpowiemy do 15.06.2018 r.

151 odwiedzin