pomocnik operatora

Zakończenie: 2018-06-17 11:01

RADOM

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Jeśli chcesz zdoyć doświadczenie i nauczyć się obsługi maszyn w nowej technologii. A moze posiadasz doswiadczenie w pracy na produkcji lub w pracy fiznyczne. Dołącz do naszego zespołu przesyłając swoje CV.

Szukamy pomocników operatora do jednej z firm w centrum Radomia.

oferujemy
- umowę o pracę
- wolne weekendy
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- miłą i przyjazną atmosferę pracy
- pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe benefity:
- ubezpieczenie grupowe
- prywatna opieka medyczna
- karta z nielimitowanymi wejściami na obiekty sportowe i rekreacyjne

zadania
- przygotowanie materiału do produkcji
- kontrola wyrobu
- obsługa maszyny pod okiem wykwalifikowanych operatorów
- możliwość rozwoju

oczekujemy

- gotowości do pracy w systemie dwu i trzy zmianowym
- motywacji do pracy

- doświadczenia w pracy na produkcji lub pracy fizycznej – mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Ewa Nowak
607307701 , 486974803

104 odwiedzin