Pomocnik operatora

Zakończenie: 2018-06-13 15:46

RADOM

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Inne

W związku z rozwojem i rozbudową firmy posiadamy nowe miejsca pracy na stanowisku pomocnik operatora.

Oferujemy Państwu możliwość nawiązania współpracy w zakładzie z branży metalowej w miejscowości Parznice .

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze, w dynamiczny zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Profesjonalne szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Dodatkowe benefity:

  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • karta z nielimitowanymi wejściami na obiekty sportowe i rekreacyjne

Zadania:

  • obsługa maszyn
  • dozór nad procesem
  • korygowanie wymiarów
  • kontrola wytwarzanych części

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • ukończony kurs i możliwość przyuczenia lub doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi pomiarowych

Randstad Polska Sp. zo.o.

ul. Malczewskiego 24, Radom

Aplikuj kopiując link: https://randstadpl.traffit.com/public/an/50172

Nowak Ewa 607307701T: 486794803

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

72 odwiedzin