Operator linii produkcyjnej

Zakończenie: 2018-06-10 08:48

Radom

Typ umowy

Inne

Branża

Produkcja

Zadania:

- obsługa maszyn produkcyjnych,

- prace związane z procesami pakowania gotowego produktu,

- kontrola jakości produktów.

 Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

- umiejętność współpracy z innymi osobami, podczas pracy zespołowej,

- zdolności manualne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

115 odwiedzin