operator/ka maszyn Radom

Zakończenie: 2018-06-16 09:03

RADOM

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

Jesteś operatorem/operatorką maszyn lub chcesz zdobyć doswiadczenie zawodowe?

Chcesz się rozwijać w branży metalowej w stabilnej firmie w Radomiu?

Nie zwlekaj - APLIKUJ !!!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z opłacanymi składkami;
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne;
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia zaawansowania wiedzy;
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika;
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym
  • ŚWIADCZENIA DODATKOWE:  premie uznaniowe, bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina)

UWAGA: Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu!!!

zadania

  • obsługa maszyn odlewnicznych
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją

oczekujemy

  • wykształcenie min. gimnazjalne;
  • doświadczenie w branży produkcyjnej/metalowej

Ewa Nowak BiuroRandstad

Malczewskiego 24,(budynek park office) RADOM

telefon 607307701, 486794803

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

101 odwiedzin