Operator automatów tokarskich

Zakończenie: 2018-07-04 14:54

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

GALVO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILANOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma produkcyjna Galvo24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. specjalizująca się w produkcji elementów toczonych na obrabiarkach typu automaty wielowrzecionowe, obrabiarki sterowane numerycznie oraz części poddawanych szlifowaniu i hartowaniu indukcyjnemu na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i elektromaszynowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • obsługa automatu tokarskiego,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • dbanie o stan techniczny automatu tokarskiego,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe z możliwością przyuczenia do zawodu,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • sumienność i dokładność w pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operator automatów tokarskich lub pokrewnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • system premiowania,
  • możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GALVO24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Duńskiej 3/5, moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w aplikacji drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GALVO24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Duńskiej 3/5, moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym również na inne stanowiska.

Administratorem Danych Osobowych jest GALVO24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Duńskiej 3/5.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) i Ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Podanie danych osobowych na podstawie art. 221§ Kodeks pracy jest obowiązkowe oraz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i ich podanie nie ma wpływu na udział w procesie rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

61 odwiedzin