Obsługa Klienta-stacja paliw

Zakończenie: 2018-06-09 08:09

Radom, Poland

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Sprzedaż i marketing

Stacja Paliw renomowanego koncernu poszukuje osób do stałej współpracy. Zapewniamy atrakcyjne warunki i pracę w zgranym zespole.

Poszukujemy osób na stanowisko: Obsługa Klienta
Miejsce pracy: Stary Gózd k. Radomia (22 km, trasa w kierunku Warszawy)

Dodatek finansowy na dojazdy-do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów,
• Dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji.

Oferujemy:

• Oferujemy pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika,
• Umowa o pracę 1800-2500zł netto/m-c
• System premiowy uzależniony od zaangażowania i wyników,
• Kartę Multisport

Wymagania:

• Pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Odpowiedzialność
• Zaangażowanie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

91 odwiedzin