Zakończenie: 2018-07-06 14:46

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Transport i logistyka

Albo jest największą firmą dystrybucyjną wędlin i mięsa na południowym Mazowszu i jedną z większych w kraju. Albo należy do grupy Multi Food, firmy założonej przez lokalnych dystrybutorów wędlin i mięsa w Polsce, z których każdy jest liderem sprzedaży na swoim terenie.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych,
  • obsługa hali sprzedaży - tj. rozkładanie i dokładanie towaru ( mięso, wędliny, drób)
  • obsługa klientów, realizacja zamówień klientów
  • wykonywania doraźnych prac porządkowych.

 Oferujemy

  • Na początek – umowa zlecenie – 13,70 zł brutto/h + premie + dodatek za nocne godziny (1800-2200 zł netto/miesięcznie)
  • Następnie umowa o pracę i wyższe wynagrodzenie

 Wymagania

  • Dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym), 6-14, 14-22, 22-6,
  • Zaangażowanie,
  • Dokładność i staranność,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

·  Praca w warunkach chłodniczych.

98 odwiedzin