Lider Zespołu Mechaników w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakończenie: 2018-06-20 12:19

Radom

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Produkcja

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • koordynowanie, nadzorowanie i planowanie prac Zespołu Mechaników Działu Utrzymania Ruchu,
  • raportowanie do Kierownika Utrzymania Ruchu,
  • nadzorowanie oraz kontrolowanie terminowego wykonania planowych zadań,
  • utrzymywanie urządzeń oddziałów produkcyjnych w ciągłej gotowości produkcyjnej poprzez podejmowanie działań prewencyjnych,
  • nadzorowanie realizacji i analizowanie wykonywanych przeglądów pod względem merytorycznym i technicznym,
  • kontrolowanie i analizowanie stanu technicznego, danych dotyczących awarii maszyn, oraz zgodne z tym podejmowanie działań profilaktycznych i naprawczych,
  • wdrażanie i nadzór nad realizacją programu 5S w podległym obszarze,
  • raportowanie kosztów generowanych w obszarze działania,
  • kontrolowanie wskaźników efektywności Utrzymania Ruchu w obszarze działania,
  • współpraca z kierownikami inncyh działów w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn,
  • współpraca z innymi osobami działu technicznego i produkcyjnego celem uzyskania jak największej efektywności,
  • promowanie metodologi 5S i GMP,
  • przestrzeganie ogólnych i stanowiskowych zasad BHP oraz PPOŻ,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: wyższe - Mechanika i Budowa Maszyn)
  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej min. 3 lata,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność
  • mile widziane: doświadczenie w kierowaniu zespołem, doświadczenie w branży FMCG

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • system premiowania zależny od osiąganych wyników,
  • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • stabilne warunki pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

73 odwiedzin