KOORDYNATOR SERWISU

Zakończenie: 2018-06-08 11:55

Mazowszany k/Radomia

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Transport i logistyka

Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR DZIAŁU SERWISU

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

- znajomość budowy i naprawy samochodów ciężarowych

- umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

- umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych

- umiejętność zdiagnozowania usterki/awarii w samochodzie

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie i rzetelność

Obowiązki:

- koordynacja pracy działu napraw i serwisu

- opieka nad stanem technicznym taboru

- odpowiedzialność za pracę zespołu mechaników

- prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

- stabilne, terminowe i  atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)

- praca w miłym i energicznym zespole

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

89 odwiedzin