Zakończenie: 2018-06-17 15:35

Typ umowy

Umowa o pracę

Branża

Informatyka, media, reklama

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją procesów informatycznych
  • wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych
  • obsługa systemu medycznego i CRM
  • tworzenie i rozbudowa istniejącego oprogramowania
  • utrzymanie systemów w ciągłej gotowości do pracy
  • zarządzanie infrastrukturą IT
  • wsparcie techniczne użytkowników lokalnych oraz zdalnych on-line w codziennej eksploatacji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania IT
  • konserwacje sprzętu, nadzorowanie lokalnych spraw serwisowych
  • prowadzenie dokumentacji sieci i sprzętu komputerowego
  • instalacja oprogramowania i konfiguracja systemów operacyjnych

Wymagane:

  • doświadczenie na stanowisku informatyka
  • wykształcenie kierunkowe: informatyka, telekomunikacja
  • dobra znajomość budowy i działania sieci komputerowych LAN/WAN
  • dobra znajomość systemów Windows 10 oraz 7, aplikacji MS Office, poczty elektronicznej,
  • znajomość podstaw zagadnień systemów serwerowych Windows 2012/2016,
  • praktyczna znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego,
  • kreatywność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

119 odwiedzin