Doradca Klienta - Radom i okolice

Zakończenie: 2018-07-06 10:10

Typ umowy

Inne

Typ pracy

Dodatkowa / sezonowa

Branża

Finanse, ubezpieczenia, bankowość

DORADCA KLIENTA

Rodzaj pracy: Stała lub dodatkowa

Charakter zatrudnienia: Umowa cywilno-prawna z możliwością przekształcenia na umowę o pracę

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji międzyludzkich
  • Dobrej organizacji pracy
  • Pracowitości i konsekwencji w działaniu
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Pozytywnego nastawienia do życia

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Obsługa klientów na przydzielonym terenie
  • Prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż

Oferujemy:

  • Grupę Klientów na start
  • Konkurencyjny system wynagradzania
  • Płatność pełnych składek ZUS
  • Szkolenia oraz wsparcie kierownika
  • Narzędzia pracy, np. telefon służbowy bez limitu połączeń, wsparcie marketingowe w terenie itp.
  • Miłą atmosferę i uczciwe traktowanie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas lub chcesz się dowiedzieć więcej - wyślij swoje cv i list motywacyjny na adres:  praca@erkakredyt.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".

70 odwiedzin