X Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych w Radomiu (VIDEO)

X Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych w Radomiu (VIDEO)
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Przybyli goście mogli zapoznać się z propozycjami radomskich i pozaradomskich szkół wyższych, takich szkół jak  Uniwersytet oraz Politechnika Łódzka, Wyższa Szkoła Ekonomii i prawa w Kielcach, Politechnika Świętokrzyska, Społeczna Akademia Nauk w Warszawie, Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Marii Curie -Skłodowskiej w Lublinie, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie.

Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych to wyjątkowa okazja dla uczniów szkół średnich, którzy w tym roku podejmą decyzję o swojej dalszej edukacji. Na targach przyszli studenci mogli podejść do przedstawicieli szkół, zapytać o interesujące ich kierunki czy też dodatkowe propozycje uczelni.

X Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych
Przyszli uczniowie szkół wyższych mogli zapoznać się również z propozycją radomskich szkół policealnych, zobaczyć jak wygląda masaż, przygotowanie do profesjonalnego makijażu czy też wykonanie fryzury okolicznościowej.

Dodatkowo w trakcie targów chętne osoby mogły wziąć udział w otwartych wykładach, które zostały poprowadzone przez specjalistów danej dziedziny. Były to m.in. „Techniki rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy”, "Wymagania psychologiczne w wybranych grupach zawodowych”.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Edukacji Narodowej, Wojewoda Mazowiecki, Prezydent Miasta Radomia. Medialnie imprezie patronuje m.in. serwis informacyjny cozadzien.pl

N.Z

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy