Zimowa Art-akademia

Zimowa Art-akademia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Zimowa Art-akademia została stworzona z myślą o dzieciach, które chcą eksplorować świat na wiele sposobów, są otwarte na nowe wyzwania i ciekawe wszystkiego, co ich otacza. - Przygotowaliśmy atrakcyjne zabawy i kreatywne animacje, które pozwolą dzieciom na odkrywanie siebie, swoich talentów i zainteresowań – zapewniają organizatorzy.

Zaplanowano dwa turnusy (pierwszy - 13-17 lutego, drugi 20-24 lutego) dla trzech grup wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat. W grupie maksymalnie 16 osób. Zajęcia trwają od godz. 7.30 do 16.30, a poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy MOK „Amfiteatr”, animatorzy kulturalni i niezwykli goście. - Każdy turnus to miks doznań i wrażeń. Poprzez zabawę i wspólne wycieczki dzieci będą zgłębiać tajniki różnych dziedzin sztuki – zachęcają organizatorzy.

W programie: zajęcia teatralne (poprowadzi je Teatr Lalki i Ludzie oraz Zielona Grupa), zajęcia ruchowo-taneczne, zajęcia przyrodnicze, zajęcia umuzykalniające oraz wycieczki tematyczne, m.in. „Bezpieczny dom”, Centrum Wspinaczkowe „Grota”, Radio Rekord, SkyJump Park Trampolin.

Organizatorzy zapewniają zdrowe posiłki (śniadanie, obiad, deser), profesjonalny sprzęt i mnóstwo atrakcji.

Zgłoszenia do 27 stycznia.

Koszt uczestnictwa to 350 zł, a zapisy trwają do 27 stycznia, tel. 48 679 61 03. Liczba miejsc ograniczona.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy