Wystawa w Galerii Łaźnia

Wystawa w Galerii Łaźnia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder urodziła się w 1963 roku. Dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Tkaniny Dekoracyjnej prof. Krystyny Górskiej i w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Andrzeja Gieragi w PWSSP w Łodzi. Prowadzi Pracownię Malarstwa i Rysunku na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im Wł. Strzemińskiego w Łodzi. W latach 1995-2005 kurator Galerii 261 w ASP w Łodzi, w latach 2000-2006 kurator galerii „Krótko i Węzłowato…” na Politechnice Łódzkiej. Kurator i organizator plenerów i wystaw zbiorowych. Udział w ponad 160 wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce i za granicą. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem.


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Jej prace można zobaczyć w zbiorach Muzeum Mondriauhansn Amersfoort – Holandia, Galerii Pirschke - Kolonia, Niemcy, muzeum w Lubaczowie, Muzeum Umeniw Olomoucu – Czechy czy Muzeum w Beratshausen – Niemcy.

Wernisaż o galerii przy ul. Traugutta 31/33 o godz. 18.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy