Weekend w obiektywie

Weekend w obiektywie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W piątek, 15 września radomskiej katedrze rozbrzmiewały największe dzieła Wojciecha Kilara w wykonaniu dwustuosobowego Chóru i Orkiestry Filharmonii Narodowej. Swój jubileusz, 45 - lecie obchodziła Radomska Kapela Podwórkowa Halniacy. Z tej okazji można było ich posłuchać w Amfiteatrze. W "Łaźni" zainaugurowano pierwszą część wystawy radomianina Dominika Wdowskiego z cyklu "Pracownie - konfrontacje". 

Wojciech Kilar w katedrze


45 lat Halniaków

Pracownie - konfrontacje wystawa


W 9 meczu kolejki drugiej ligi Radomiak Radom w zaciętej walce pokonał Błękitnych Stargard 1:0. 


Radomiak Radom - Błękitni Stargard


W sobotę, 16 września deptak zapełnił się pięknymi zabytkowymi pojazdami, które rywalizowały w mieście i okolicach w XXXVIII Rajdzie Pojazdów Zabytkowych. Wieczorem po raz szósty odbył się Apel Młodych i koncert Nieziemskie Granie, które zgromadziły na placu Corazziego prawie 4 tys. osób.

Rajd samochodów zabytkowych


Apel Młodych

W niedzielę, 17 września na cmentarzu przy ul. Limanowskiego uczczono pamięć ofiar agresji sowieckiej na Polskę. 

Rocznica agresji wojsk sowieckich na PolskęNiedziela obfitowała głównie w wydarzenia sportowe. W parku Leśniczówka odbył się bieg o szablę Rotmistrza Pileckiego. Rywalizowali najmłodsi i dorośli miłośnicy biegania. W Iłży, mimo niesprzyjającej aury ponad 200 osób wystartowało w V Iłżeckim Półmaratonie Charytatywnym. 

Bieg o szablę Rotmistrza Pileckiego

Półmaraton Iłżecki

Na hali MOSiR-u młodzi koszykarze rozegrali finał zawodów Rosa Cup. 

Finał Rosa Cup

Dekoracja Rosa Cup

Miejska Partyzantka Geriatryczna zorganizowała kolejną edycję wydarzenia Młodzież Zaawansowana (reaktywacja). Tym razem w klimacie etno. 

Wszystko etno

W sobotę i niedzielę W Toyota Romanowski odbyły się dni otwarte dla biznesu. 

Dni otwarte w Toyota Romanowski


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy