Weekend: klubowo i klasycznie

Weekend: klubowo i klasycznie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Piątek, 7 lipca

Explosion Power Night. Niesamowity pokaz prisoners show od godz. 21. Za konsolą rezydent tego miejsca DJ Fragles. Dużo wakacyjnej muzyki, fantastyczny klimat wakacji i wiele innych. Panie na zabawę wchodzą za darmo, panowie za 10 zł.

Fotografie Łukasza Wykroty. Galeria Łaźnia zaprasza (ul. Traugutta 31/33) o godz. 18 na wystawę fotografii Łukasza Wykroty, zatytułowaną „Auto - CAAR”. Wykrota (rocznik 1974) jest absolwentem Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie i członkiem Fotoklubu RP. Zawodowo zajmuje się fotografią. Miłośnik zabytkowej motoryzacji, dawnych polskich rowerów i przedwojennego kolarstwa. Od 10 lat organizuje Radomskie Rajdy Dawnych Automobili, Motocykli i Rowerów. Od 20 lat jest członkiem międzynarodowego klubu CAAR, organizacji zrzeszającej miłośników dawnych aut i rajdów. Auto - CAAR to fotograficzne wspomnienia autora z klubowych rajdów i zlotów.

Zgraja w Cafe Elektrownia. Zgraja to grupa ludzi, których połączyła pasja do muzyki, mieszanina charakterów i różnych gustów muzycznych. Zespół powstał w czerwcu 2016 roku. Założył go Marcin Listek, Paweł Kresiński i Łukasz Listek, do których dołączyli Anna i Marcin Mazurkiewicz. Od czerwca 2017 gościnnie występuje Jan Leśniewski. Grają polski blues, rock i pop; to znane covery, czasem we własnych aranżacjach i własne kompozycje. Początek koncertu o godz. 20. Wstęp wolny.

Walka DJ-ów w Lemonie. Kultowy już pojedynek Lemon vs Protector! Tej nocy skonfrontujemy klimat i muzykę z dwóch topowych polskich klubów! Na sali czarnej zagrają: Mercus z Protectora, a także rezydent Lemona DJ Blaze! Wstęp od godz. 21 za 15 zł.


Sobota, 8 lipca

Effect w Explosion. Grupa Effect po raz kolejny zawita do Radomia. Ponownie szykuje się niesamowite show. Za konsolą DJ Yooshi. Wstęp 10 zł. Początek o godz. 21.

Międzynarodowa Akademia Dyrygentów. O godz. 18 w Zespole Szkół Muzycznych rozpocznie się koncert finałowy IX Międzynarodowej Akademii Dyrygentów. Wstęp płatny.

Shotmania w Lemonie. Po raz kolejny Shotmania zagości w Lemon Sound Gallery. Doskonała muzyka do odpoczynku po całym tygodniu pracy. Za konsolami Wojtass i Thomee D. Impreza od godz. 21, dla pełnoletnich. Wejście 15 zł.


Niedziela, 9 lipca

Smaki Radomszczyzny” – dzień drugi. Fosa Pełna Kultury zaprasza od godz. 12. Będzie można spróbować zdrowych przekąsek (14-19), ćwiczyć wygibasy na trawie (godz. 12) i wspólnie gotować (godz. 17.30). Zobaczymy też, czy MasterChef Michał Fabiszewski da w kuchni fory znanym radomianom i czy pójdzie na noże (godz. 14-17.30), a na koniec poczujemy się trochę jak… w „Wiedźminie”, a to za sprawą psychodelicznego folku Żywiołaka (godz. 20).

Klasyka na skrzypce i gitarę. O godz. 17 w muszli koncertowej w parku im. Tadeusza Kościuszki rozpocznie się koncert Mateusza Strzeleckiego i Pauliny Garlińskiej „Klasyka na skrzypce i gitarę”.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy