Rozpromuj Radom i wygraj nagrodę

Rozpromuj Radom i wygraj nagrodę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, oficjalnego filmu podkreślającego oryginalny charakter i klimat miasta. Film powinien zachęcać do wizyty w Radomiu, budować pozytywny wizerunek, pokazać potencjał miasta - czym przyciąga, co może zaoferować.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Jest on adresowany przede wszystkim do tych osób, które potrafią w sposób oryginalny podzielić się z innymi swoją pozytywną wizją miasta.

Film wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać lub dostarczyć osobiście, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca 2015 r. na adres: Urząd Miejski w Radomiu, Referat Marketingu Miasta, ul. S. Żeromskiego 53, pok. 103, 26-600 Radom z dopiskiem „Kameralne Lato 2015 – Konkurs na film promujący miasto Radom”.

W Konkursie zostanie przyznana nagroda główna Prezydenta Miasta Radomia w wysokości 1.500 złotych. Zwycięzcę poznamy na uroczystej gali finałowej Festiwalu Kameralne Lato 2015, która odbędzie się 11 lipca 2015 r. w Kinie Helios w Radomiu.

Źródło: Kameralne Lato / fot. archiwum cozadzień.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy