Posłuchają Czarnego Krązka

Posłuchają Czarnego Krązka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka to święto muzyki, która od lat towarzyszy mieszkańcom Pionek i jest związana z historia miasta. Przez dwa dni na scenie będą prezentować się artyści, którzy już wpisali się w historię muzyki rozrywkowej, jaki i muzycy, którzy są na początku swojej kariery. Dwa pokolenia połączy muzyka, która powstawała w czasach funkcjonowania w Pionkach tłoczni płyt winylowych „Pronit”. Uczestnicy zmierzą się z repertuarem polskiej muzyki rozrywkowej z lat 1957-1990.

21 kwietnia od godziny 10 obędą się otwarte przesłuchania wokalne w czterech kategoriach. I kategoria to uczniowie szkół podstawowych, powyżej 10 roku życia, II kategoria – uczniowie szkół gimnazjalnych, III kategoria – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i IV kategoria to osoby dorosłe.

Drugi dzień festiwalu to gala finałowa, która rozpocznie się o godzinie 16. Podczas gali finaliści konkursu odbiorą nagrody, a zdobywcy pierwszych miejsc wystąpią na scenie. Gwiazdą tego dnia będzie zespół Trubadurzy i Wojciech Gąssowski. Ze względu na inne obowiązki zabraknie na gali Andrzeja Piasecznego.

21 kwietnia wstęp na przesłuchania jest wolny, zaś 22 kwietnia bilet kosztuje 10 zł.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy