Nabór na warsztaty „Uszyj spódnicę”

Nabór na warsztaty „Uszyj spódnicę”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


- Na naszych warsztatach nawiążecie pozytywne relacje międzypokoleniowe, kreatywnie spędzicie czas i samodzielnie uszyjecie coś dla siebie (lub bliskiej osoby)! Do udziału w zajęciach zapraszamy pary międzypokoleniowe: mamy i córki, babcie i wnuczki. Mile widziani także panowie - zachęca Anna Dudziak, koorydnatorka projektu.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapewniamy sprzęt i potrzebne materiały. Zapisy i szczegóły pod nr tel.: 667 901 900.

Spotkania warsztatowiczów odbywają się na Scenie Obozisko (ul. Śniadeckich 2) w każdy wtorek i czwartek o godz. 17. Trwają przez ok. dwie godziny.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”. Jego zwieńczeniem będzie pokaz mody, na którym uczestnicy warsztatów zaprezentują w stosownej oprawie to, co samodzielnie uszyli. Pokaz odbędzie się 28 października o godz. 17 w "Kawiarni artystycznej" (ul. Parkowa 1). Wstęp wolny.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy