Muzyczne lekcje

Muzyczne lekcje
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Kurs to 10 godzin profesjonalnych lekcji w grupach maksymalnie 10-, 12-osobowych. Kurs obejmuje zajęcia muzyczne przygotowane specjalnie pod kątem rodzaju zadań, z jakimi dziecko spotka się na egzaminie, np. powtarzanie głosem dźwięków, krótkich melodii i rytmów, określanie kierunku melodii, ćwiczenie pamięci muzycznej i słuchu harmonicznego. Kurs w formie 45-minutowych zajęć grupowych. Zajęcia będą się odbywać w piątki, począwszy od 3 lutego, o godz. 17. Koszt kursu to 150 zł. Bezpłatne zajęcia pokazowe MOK „Amfiteatr zaplanował na sobotę, 28 stycznia o godz. 14 w Kuźni Artystycznej (ul. Daszyńskiego 5). Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Prowadzącym kurs jest pianista i kompozytor – Gabriel Menet. Związany z teatrami w Lublinie, Radomiu i Warszawie. Pracował z dziećmi i młodzieżą w MDK „Pod Akacją” w Lublinie. Komponował muzykę do przedstawień teatralnych w Bielsku-Białej, Gdańsku, Warszawie i Lublinie. Współpracował z takimi reżyserami, jak Adam Opatowicz, Witold Mazurkiewicz, Lech Chojnacki czy Ewa Konstancja Bułhak. Obecnie kierownik muzyczny „Lublin Street Band” , a także nauczyciel instrumentów klawiszowych w Kuźni Artystycznej MOK „Amfiteatr” w Radomiu.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy