Kolejny odlot Pawła Mosiołka

Kolejny odlot Pawła Mosiołka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W końcu po dość intensywnych działaniach i zaangażowaniu wielu osób doczekaliśmy się teledysku do najnowszego utworu radomianina Pawła Mosiołka - "Odlecę z Tobą".  Oficjalna premiera  już dziś. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania.

Jest to klubowa, porywająca i taneczna muzyka na lato z gatunku dance – house. Artysta w treści utworu i na planie teledysku ukazuje nie tylko sceny romantyczne dwojga młodych ludzi przeżywających ze sobą miłe i przyjemne chwile na wakacjach, ale również dobrą zabawę młodzieży - pełną energii, szaleństwa, optymizmu i uśmiechu.

Nie zabrakło ciekawych miejsc, interesujących dziewcząt oraz chłopaków, a przede wszystkim zaproszonych gości specjalnych, bo gościnnie wystąpił Arek Vitek - prezenter muzycznych stacji telewizyjnych.

- Poruszam się w różnych stylistykach muzycznych, by nie nudzić się sam ze sobą – przyznaje Paweł. - Od dłuższego czasu zamierzałem nagrać coś tanecznego, ponieważ chciałem zrobić ukłon w stronę młodzieży, która na moim profilu Facebook oraz Fan Page'u non stop przybywa.


Teledysk kręciła i realizowała radomska grupa Sześcian Studio. W klipie oprócz zaprzyjaźnionych młodych osób zatańczyła formacja taneczna 26-600Studio.  

 - Stwierdziłem, że dość tej stypy na scenie i trzeba trochę ludzi rozbawić i rozweselić.  Na rynku trzeba być uniwersalnym, a ja nim jestem - przyznaje muzyk. - Robię to, czego ludzie ode mnie oczekują. Eksperymentuje z muzyką i nie zamykam się na jednym nurcie. 


Red.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy