Kameralne Lato szuka wolontariuszy

Kameralne Lato szuka wolontariuszy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Ta propozycja kierowana jest do wszystkich ludzi, którzy chcą przez tydzień przyjrzeć się organizacji dużej imprezy filmowej oraz poobcować z gwiazdami ekranu i ważnymi postaciami polskiej kultury. To możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy tego typu wydarzeniach. To także okazja do zaliczenia praktyk studenckich lub odbycia stażu zawodowego - powiedziała Aleksandra Różdżyńska, rzecznik prasowy Festiwalu.

Kameralne Lato od 8 lat jest ważnym punktem w kalendarzu radomskich imprez kulturalnych.

To największe cykliczne wydarzenie filmowe w mieście. W przystępny i oryginalny sposób rozpowszechnia polską kulturę filmową, znajdującą liczne grono odbiorców w całym kraju. Prezentuje filmy krótkometrażowe, także niezależne, autorstwa młodych reżyserów. W programie festiwalu co roku znajdują się także otwarte warsztaty filmowe dla młodzieży, pokazy plenerowe, spotkania ze specjalistami z poszczególnych dziedzin filmowych, wystawy oraz sekcja dziecięca, prezentująca klasykę polskiej animacji.

Zgłoszenia

Organizatorzy czekają na zgłoszenia osób pełnoletnich do 25 czerwca.
Zgłoszenia należy wysłać na adres: biuro@filmforum.pl

Kontakt: (22) 392 03 22, (22) 392 03 21

Źródło: Kameralne Lato / fot. archiwum cozadzień.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/bilde.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96