Już dziś kolejny film z cyklu Kino na Trawie.

Już dziś kolejny film z cyklu Kino na Trawie.
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Lubisz niebanalne filmy? Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia szykuje nie lada gratkę dla kinomanów, czyli kolejną edycję Kina na Trawie.  W tym roku dominuje „Skandynawski powiew i inne klimaty”.  Projekcje filmów odbywają się w każdy wtorek lata,  na placu przy MCSW Elektrownia.

Pierwsza projekcja już za nami.  „Obywatel roku” rozpoczął cykl Kina na Trawie, ale już dziś (7 lipca) kolejna komedia z 2014 roku, tym razem  francuska - „Miłość od pierwszego ugryzienia” w reż. Thomasa Cailleya. Projekcja rozpoczyna się o godz. 21.30. Film trwa 98 min.

Film opowiada o relacji szczególnej pary. Madeleine jest młoda, silna i zbuntowana, marzy o bohaterskich czynach. Ku jej zdumieniu w przygodę rzuca się na łeb na szyję zakochany w niej słabeusz. Film zaskakuje kilkakrotną zmianą konwencji dramatycznej i artystycznej. Debiut fabularny nagrodzony trzema Cesarami (najlepszy film, debiut, aktor i scenariusz).

Projekcje odbywają się na placu przy MCSW Elektrownia, przy ulicy Kopernika 1. Bilety w cenie 5 zł będą w sprzedaży 30 minut przed seansami. Ilość miejsc siedzących jest ograniczona, dlatego lepiej wziąć ze sobą karimaty i stołeczki.
  
W razie deszczu projekcja nie odbędzie się.

Film dozwolony od 15 lat.

KS/ fot. youtube

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy