Inauguracja "Pod 13" i koncert Rosalie Chatwin

Inauguracja
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Wszystko działo się w budynku Amfiteatru przy ul. Parkowa 1, w dawnej garderobie z nr 13, która zupełnie zmieniła swój wygląd i teraz nosi nazwę "Pod 13". Kiedyś korzystały z niej gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej tj. Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Andrzej Zaucha, Violetta Villas, czy Hanna Banaszak i Bohdan Smoleń. Od teraz nowa przestrzeń będzie służyła różnym formom artystycznym.

Klimat minionych lat został w murach Amfiteatru i udzielił się słuchaczom podczas koncertu Rosalie Chatwin, która swoimi lirycznymi utworami i świetnym głosem oczarowała publiczność.

Inauguracja "Pod 13" i koncert Rosalie Chatwin w MOK "Amfiteatr"


Warsztaty „Zostań opowiadaczem”

Już w lutym czeka nas kolejne wydarzenie „Pod 13”. 17 i 19 lutego odbędą się dwudniowe warsztaty "Zostań opowiadaczem". Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się zajmująco opowiadać i dobrze przemawiać publicznie. Na warsztatach dowiemy się: jak opowiadać żeby inni chcieli słuchać, co robić w trakcie opowiadania, a czego lepiej unikać. Omówimy podstawy komunikacji interpersonalnej, techniki pracy głosem oraz poznamy doświadczenia w opowiadaniu.

Warsztat obejmuje dwa spotkania: 17 lutego (piątek) - godz. 18.00 – 21.00 - część teoretyczna; 19 lutego (niedziela) - godz. 12.00 – 15.00 - część praktyczna.

Uczestników warsztatów zapraszamy do wspólnego opowiadania historii podczas Opowieści z pięciu stron świata, czyli finału warsztatów w Amfiteatrze – niedziela 19 stycznia o godz. 18:00.

Warsztat prowadzi Szymon Góralczyk, opowiadacz z grupy Karawana Opowieści, który opowiadaniem historii zajmuje się od 4 lat i jest to jego wielka pasja. Podróżuje z opowieściami po Polsce. Odwiedził również Palestynę oraz Meksyk. Prowadzi spotkania dla dzieci i dla dorosłych. Opowieści z różnych stron świata najchętniej opowiada boso. Wierzy, że słowa mają moc kształtowania rzeczywistości.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: amfiteatr.radom@wp.pl i pod nr tel. 48 364 29 68. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy