Grandioso jedzie do Chin

Grandioso jedzie do Chin
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


- Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się zorganizować wyjazd do Chin – przyznaje Dariusz Krajewski, kierownik zespołu. - To duży wysiłek organizacyjny i finansowy; tu ukłony kieruję w stronę rodziców, którzy mają ogromny wkład finansowy w to przedsięwzięcie, oraz kolejne ukłony w stronę prezydenta Radomia i rady miejskiej za wsparcie naszych działań. W organizacji i promocji naszych występów pomogła także Ambasada RP oraz Instytut Polski w Pekinie. Zaprezentujemy to, co robimy najlepiej w Europie, czyli parady i koncerty w różnych częściach Pekinu przy atrakcjach turystycznych. W programie naszych występów znajdą się zarówno przeboje światowe, jak i tradycyjna muzyka polska. Dla chińskiej publiczności przygotowujemy też niespodziankę - orkiestrową aranżację chińskiej popularnej piosenki.

Grupa 58 muzyków wystąpi z siedmioma koncertami i paradami. Będą to m.in. parada po dzielnicy artystycznej 751 D- Park podczas gali otwarcia Beijing Design Week 2016, parada podczas ceremonii otwarcia 18 Beijing International Tourism Festival 2016 w Parku Olimpijskim, koncert w Parku Olimpijskim, dwa występy przy Shijingshan Amusement Park i kolejny w samym parku, koncert nad jeziorem Pinggu Jinhai.

Próby do wyjazdu trwają już od połowy sierpnia. - Praca jest i musi być bardzo intensywna, gdyż wystąpimy na paradzie podczas chińskich świąt narodowych; będzie transmisja telewizyjna na żywo, a w Chinach oglądalność takich programów to ok. 400 mln widzów – mówi Dariusz Krajewski.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy