Black & White: Radomska premiera na miarę najlepszych!

Black & White: Radomska premiera na miarę najlepszych!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJNajlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Szczególnie ci ostatni, czyli Wojtek Leśnowolski - wokal/lider, Kamila Bednarczyk - wokal, Kamil Chrzanowski - klawisze i Piotrek Kotowski - saksofon/wokal, mocno prą przez internetową drogę kariery. Przed kilkoma dniami, zespół udostępnił na swoim oficjalnym koncie na YouTube najnowszą produkcję zatytułowaną „Jesteś cudowna". Czy zgodnie z tytułem, kawałek jest rzeczywiście tak cudowny?

Zacznijmy jednak od początku, czyli czym zajmuje się zespół, poza tworzeniem autorskiej muzyki?

„Zespół Black & White zapewni profesjonalną oprawę muzyczną koncertów, festynów, imprez w plenerze, studniówek, przyjęć weselnych, ,,rozwodów”, bali sylwestrowych, imprez zakładowych i wiele wiele innych wydarzeń, w których potrzebny jest dobry klimat, z profesjonalną oprawa muzyczną!!!” - piszą na swojej oficjalnej stronie blackandwhite-radom.pl.Jak widać zajmują się po trochu wszystkim. Zespół, który powstał w Radomiu w 2002 roku, czyli mają już za sobą 15 LAT wspólnego grania, to także gwarant jakości. Nie inaczej jest w przypadku „Jesteś cudowna", który zachowuje klimaty typowe dla produkcji spod szyldu tego zespołu, czyli dance i disco polo, ale wprowadza także nowoczesne „poprawki". Otrzymujemy tym samym utwór, który jest dobrze opracowany, świeży, a także taki, który naprawdę dobrze wygląda. W końcu produkcja muzyczna w Internecie to nie tylko utwór, ale także teledysk. Na nim, typowo wakacyjne motywy, czyli złota plaża, błękitne niebo i ciepłe promienie słońca. Nic, tylko oglądać!

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy