W niedzielę koncert Napiórkowskiego!

W niedzielę koncert Napiórkowskiego!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Muzeum uczci koncertem Dzień Kobiet. Wstęp wolny i pierwszeństwo w zajmowaniu (ograniczonej jak zwykle) liczby miejsc mają Panie. Panowie, by uczestniczyć w tym wydarzeniu, muszą zakupić jedną z pocztówek prezentujących Muzeum Gombrowicza i podarować je wybranej Pani wraz z odpowiednimi życzeniami.

Krzysztof Napiórkowski jest laureatem nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej. Występował i nagrywał z artystami takimi, jak Grzegorz Turnau, Anna Maria Jopek, Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Stanisław Sojka, Marek Napiórkowski, Leszek Możdżer, Urszula Dudziak, Andrzej Sikorowski. Wziął udział w nagraniu płyty „Granie Herberta” (2008), wydanej z okazji Roku Zbigniewa Herberta . Wydał też dwa albumy solowe: „introspekcja” (2008) oraz „Drugi oddech” (2012). Wiosną tego roku ukaże się jego trzecia płyta. Utwory z niej usłyszymy przedpremierowo we Wsoli. Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek. Obecnie występuje z własną formacją.

Dojazd z Radomia do Wsoli płatny (6 zł w obie strony), zbiórka o godz. 16.15 na pierwszym przystanku przy ul. Chrobrego (kierunek oś. Michałów).

Źródło: Muzeum Gombrowicza

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy