Radomianie na premierach w Opolu

Radomianie na premierach w Opolu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Zespół Omen powstał w Radomiu w latach 90-tych XX wieku. Z garażowego grania kilku przyjaciół wykrystalizowała się kapela rockowa o mocnym brzmieniu i przyjemnym soudndzie. W 1995 r. zespół wydał swoją pierwszą płytę „Ukryty”. Materiał na płycie był stylistycznie mocno zróżnicowany, od potężnych riffów czy brzmień grounge do lekkich ballad. W 1996 r. Omen nagrał muzykę do filmu „Miasto z wyrokiem” – dokumentu fabularyzowanego o wydarzeniach robotniczych protestów w Radomiu w czerwcu 1976 roku.

O muzycznych planach zespołu pisaliśmy już TUTAJ


W 2016 i 2017 r. zespół pracował nad nowym albumem „Co mnie tutaj trzyma”. Płyta to 11 rockowych piosenek, do których muzykę napisali Radosław Czajor, Dariusz Grudzień i Marcin Limek, a słowa Tomasz Siwak, Radosław Czajor, Krzysztof Szczęśniak i Wojciech Byrski. Jednym z utworów jest „Wielki mały człowiek”, cover z repertuaru zespołu 2 plus 1.

Niewątpliwym atutem nowego materiału są świetne czucie rytmu, niestandardowe bity i wyjątkowy sound nagranych piosenek oraz całość opakowana w wyjątkowe rockowe brzmienie.

Tomasz Siwak


W skład zespołu OMEN wchodzą: Tomasz Siwak – wokal; Radosław Czajor – gitary; Kamil Roloff – gitara; Piotr Żak – bas; Rafał Balicki – klawisze; Paweł Buczma - perkusja

Teledysk do tej piosenki został zrealizowany w Teatrze Powszechnym w Radomiu im. Jana Kochanowskiego.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy