Psychocukier w Czytelni Kawy!

Psychocukier w Czytelni Kawy!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

zaprasza na koncert zespołu Psychocukier, który odbędzie się w sobotę 13 grudnia o godz. 21. Bilety: 20 zł w dniu koncertu.

Przez 12 lat zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju. Ma na koncie m.in. koncerty na Open'er Festival, Off Festival oraz występ przed zespołem Placebo na warszawskim Torwarze.

Psychocukier rozpoczął pracę nad materiałem na kolejny, piąty album. W grudniu 2013 roku swoją premierę miała czwarta płyta w dyskografii łódzkiego rock'n'rollowego zespołu pt. "Diamenty". Dzięki współpracy dwóch wytwórni, czyli oficyny Nowe Nagrania i Anteny Krzyku "Diamenty" ukazały się na winylu. Jeśli ktoś ceni energię garażowego rocka, bliskie mu są gitarowe eksperymenty i transowa psychodelia, powinien koniecznie sprawdzić najbardziej bezkompromisowy album w ich dyskografii.

Dzięki graniu w stałym trzyosobowym składzie łodzianie wytworzyli niespotykaną chemię na scenie. Słyną z bardzo intensywnych koncertów i prowokacyjnego poczucia humoru. Lubią też śmiać się z samych siebie, bawią się swoim wizerunkiem, o czym świadczy choćby promocyjna sesja zdjęciowa do „Diamentów”.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy