Paweł Mosiołek z nagraniem na święta

Paweł Mosiołek z nagraniem na święta
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJPaweł Mosiołek - wokalista, muzyk, autor tekstów, pochodzący z Radomia. Laureat wielu przeglądów i festiwali artystycznych. W 2010 roku wyróżniony uczestnik programu „Szansa na sukces” z zespołem Pectus. W październiku 2013 roku został zaproszony do programu „Dzień dobry, TVN”, gdzie zaprezentował jeden ze swoich autorskich utworów. Na co dzień pracuje jako terapeuta osób z problemami psychicznymi (schizofrenia), skąd m.in. czerpie swoje inspiracje muzyczne.

Tak, jak postanowił, tak też zrealizował nagranie i wydanie minialbumu „Nie dla czasu”, który ma identyczny tytuł jak singiel promującym płytę. Poprzez ten utwór artysta chce zobrazować otaczającą go rzeczywistość, gdzie w dobie komercjalizacji i szczurzego wyścigu ludzie na nic nie mają czasu, nawet dla najbliższych. - Żyjemy tak, jakby ten czas nami władał, a przecież jest on nam dany po to, by spełnić swoją misję i nie minąć się z celem – mówi Paweł. - Upływający czas nie ma znaczenia, ponieważ dobro - i sztuka - są wartościami ponadczasowymi. Dopóki żyjemy, nigdy nie jest za późno na film, w którym zagramy swą rolę.

Zachęcamy do obejrzenia symbolicznej walki z czasem w teledysku do utworu „Nie dla czasu”, który został wyemitowany na kanale You Tube Pawła Mosiołka. Płyta jest do nabycia drogą cyfrową w Muzodajni, która tak, jak Radio Rekord objęła patronat nad premierą tego minialbumu. Dostępne są też dzwonki na telefon. Fizycznie krążek będzie można kupić - wraz z autografem Pawła Mosiołka - od 10 stycznia 2014 roku. Zainteresowanych wokalista zaprasza na swój FanPage i Facebook, gdzie poinformuje fanów o możliwości nabycia jego płyty. Więcej na stronie artysty - http://www.pawelmosiolek.pl.

- A 23 grudnia 2013 roku o godz. 19 zapraszam do obejrzenia wywiadu z moim udziałem w telewizji ITV – mówi Paweł Mosiołek. - Dziękuję wszystkim za pomoc i współpracę. Pozdrawiam czytelników serwisu cozadzien.pl, życząc spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/pawel_mosiolek_nie_dla_czasu_przednia_okladka_plyty.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96